KONST / Litografier / Färglitografi 14652130
nr 1465 2130
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Wasahof. Signerad, numrerad 109/375. Färglitografi. Bladets mått: 42x58, yttermått inklusive ram: 64x79 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:10:00
29/4 13:03:18